Останнім часом Сумська обласна служба зайнятості, як повідомив директор Володимир Підлісний, активно співпрацює з об’єднаними територіальними гро-мадами регіону. Фахівці центрів зайнятості та філій систематично виїжджають в ТГ з метою презентації послуг служби зайнятості та надання консультацій місце-вому населенню. У кожній громаді створені виїзні робочі місця для прийому громадян з погодженими графіками надання послуг службою зайнятості.

Сьогодні з обласною службою зайнятості співпрацює більше п’яти тисяч роботодавців. Вони регулярно подають до центрів зайнятості вакансії, на їх за-мовлення навчають кадри необхідних спеціальностей.

Скажімо, нині роботодавці пропонують півтори тисяч вільних робочих місць.

Середній розмір заробітної плати сягає майже 9 тисяч гривень. Це на дві тисячі більше, ніж торік на цю дату. Отже, аби зберегти трудовий потенціал Су-мщини, роботодавці стали щедрішими.

Скоротилося також навантаження на одну вакансію - з 12 чоловік до 8.

За повідомленням Конотопського міськрайцентру зайнятості