Педагоги закладів загальної середньої освіти Попівської сільської ради Аліна КУБИШКО (Юрівський ЗЗСО) та Василь СИВОЛОЖСЬКИЙ (Соснівський ОК) взяли участь в онлайн-зустрічі освітян, представників громад та міжнародних партнерів щодо перспективи реалізації курсу «Агросфера» в українських школах. Проєкт має на меті змінити стереотипи молоді щодо сучасного аграрного бізнесу, відкрити кар'єрні можливості і спонукати випускників пов’язати майбутнє з агросферою.

Навчальна програма готова, підручники розроблені, напрацьовані методичні рекомендації вчителям. Уже наступного року курс стартує в експериментальних класах старшої школи Попівської громади. Сподіваємося, що учні підвищать свій рівень знань та отримають практичні навички відповідно до потреб аграрного ринку.