Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попівської сільської ради звертає вашу увагу, що у зв’язку з медичною реформою направлення до лікарів вузького профілю відбувається лише за електронним направленням від сімейного лікаря.

Якщо ви ще не обрали свого сімейного лікаря, радимо звернутися до медичних працівників за місцем проживання або в 15-й та 23-й кабінети КНП КМР «Конотопська центральна районна лікарня ім.академіка Михайла  Давидова.

Нагадуємо, що за місцем надання первинної медичної допомоги, окрім кваліфікованої консультації сімейного лікаря вам нададуть невідкладну допомогу, а також за призначенням лікаря проведуть лабораторні та інструментальні обстеження (ЕКГ, спірометрія, пульсоксиметрія, дерматоскопія тощо).