Сьогодні, під головуванням начальника відділу освіти Попівської сільської ради Ольги БЕСПАЛОЇ, відбулася нарада керівників закладів освіти, де було розглянуто ряд нагальних питань.

Зокрема, мова йшла про реформу шкільного харчування та ефективність функціонування системи НАССР; проведення роз’яснювальної роботи щодо вакцинації працівників закладів освіти; здійснення щоденного моніторингу захворюваності учасників освітнього процесу на ГРВІ та COVID-19; реєстрацію випускників 2022 року для участі у ЗНО; сприяння інформуванню вчителів початкових класів щодо проходження сертифікації у 2022 році.

За результатами наради увагу директорів було зосереджено на низці важливих питань по наданню доступних та якісних освітніх послуг кожній дитині Попівської громади.