6 апаратів УЗД, 5 комп’ютерних томографів, 6 рентгенів, 1 ангіограф придбано для закладів охорони здоров’я Сумщини

Адреси приймальних відділень лікарень області, де встановлене нове обладнання, придбане в рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво».

Сумська обласна клінічна лікарня: м. Суми, вул. Троїцька,48 – КТ і рентген-апарат.

Сумська центральна міська клінічна лікарня: м. Суми, вул. 20 років Перемоги,13 – КТ, рентген-апарат, ангіограф і УЗД.

Охтирська центральна районна лікарня: м. Охтирка, вул. Петропавлівська,15 – КТ і УЗД.

Шосткинська центральна районна лікарня: м. Шостка, вул. Щедріна,1 – КТ, УЗД і рентген-апарат.

Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова: м. Конотоп, вулиця Амосова, 5 – КТ і УЗД.

Роменська центральна районна лікарня: м. Ромни, вул. Московський бульвар, 24 – рентген-апарат і УЗД