16 лютого в Україні вперше на державному рівні відзначили нове свято — День єднання.

Відповідний Указ підписав Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

До марафону Єднання долучилася й Попівська громада.

У адмінприміщеннях сільської ради, старостинських округів, закладах культури, освіти, медицини, соціальної сфери піднято Державні прапори України.

О 10.00 працівниками сільської ради та жителями громади виконано Державний Гімн України. У кожному населеному пункті розміщено синьо-жовті стяги, використано патріотичні синьо-жовті стрічки на одязі.
Запрошуємо жителів громади приєднатись до акції, яка має на меті показати всьому світу, що народ України єдиний та в будь-який момент готовий боронити свою землю!

Єднаймося! Ми сильні! Ми разом!