Сьогодні під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулося пленарне засідання двадцять четвертої сесії Попівської сільської ради восьмого скликання.

Участь у роботі сесії взяли участь народний депутат України Ігор МОЛОТОК та депутат обласної ради Тетяна СИЗОН.

Депутати прийняли низку важливих рішень.

Кожне з питань порядку денного було попередньо детально опрацьоване на спільному засіданні постійних комісій.

Зокрема, депутатами затверджено звіт про виконання бюджету та виконання Програми економічного і соціального розвитку Попівської сільської ради за 2021 рік. Підтримано зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку, бюджету сільської територіальної громади на 2022 рік.

Заслухано звіти керівництва громади та старост за 2021 рік.

У ході роботи сесії депутати погодили передачу міжбюджетного трансферту обласному бюджету на поточний рік. Затвердили Програми розвитку освіти; культури; здійснення землеустрою та базову мережу закладів культури тощо.

Значна частина питань стосувалася розгляду звернень громадян із земельних питань.