Попівська сільська рада Конотопського району Сумської області повідомляє, що у відповідності до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2023 рік розроблений проєкт рішення «Про затвердження мінімального розміру місячної орендної плати за один квадратний метр загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Попівської сільської ради».

З повним текстом проєкту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись у Попівській сільській раді Конотопського району Сумської області та на дошках оголошень у старостинських округах громади.

Зауваження та пропозиції у письмовому вигляді приймаються: розробником проєктів регуляторних актів – Управлінням фінансів та економіки Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області протягом 1 місяця з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та АРВ:

- на поштову адресу: 41607, м.Конотоп, вул. Михайла Сусло, буд. 21-а;

Номер телефону контактної особи: 050 233 40 79.