Попівська сільська рада Конотопського району Сумської області повідомляє про оприлюднення звітів про повторне відстеження результативності регуляторних актів, у відповідності до плану-графіку виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів по Попівській сільській раді Конотопського району Сумської області у 2023 році а саме:

1) Звіт про повторне відстеження регуляторного акта рішення тринадцятої сесії Попіської сільської ради Конотопського району Сумської області від 30.06.2021 «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців».

2) Звіт про повторне відстеження регуляторного акта рішення тринадцятої сесії Попіської сільської ради Конотопського району Сумської області від 30.06.2021 «Про встановлення туристичного збору».

Звіти підготовлено управлінням фінансів та економіки Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області.