У селі Карабутове в рамках культурного марафону «З вірою у Перемогу!» відбувся благодійний концерт, метою якого було зібрання коштів для захисників, які мужньо боронять нашу землю від ворога.

Підтримати благодійну справу прийшли небайдужі жителі та гості села. На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв, які віддали своє життя за свободу та цілісність нашої держави.

Талановиті аматори сцени Попівського сільського будинку культури-філії та Карабутівського сільського клубу-філії подарували глядачам незабутню зустріч з українською піснею.

За вагомий особистий внесок у розвиток та підтримку культури і спорту в Попівській громаді, грамотою голови Попівської громади був нагороджений керівник ФГ «Листопад» Віктор ЛИСТОПАД.

Благодійні концерти в громаді стали місцем, де люди можуть зібратися разом, відчути силу мистецтва й зробити корисну справу, щоб військові постійно відчували нашу вдячність і підтримку.

Зібрані кошти в сумі 9 250 грн. будуть передані на потреби Збройних Сил України.

Дякуємо кожному, хто долучився до благодійництва. Дякуємо нашим воїнам.

Спільними зусиллями ми обов’язково переможемо!