Серед нас живуть люди, для яких Друга світова війна навічно закарбувалася в серці й досі стоїть перед очима.

У нашій громаді залишився один ветеран Другої світової війни – Петро Олександрович Марченко з с.Дептівка. І наш святий обов’язок – шанувати його, підтримувати і всіляко допомагати.

Сьогодні Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК відвідав Петра Олександровича, подякував йому за звершений подвиг, висловив свою повагу, побажав міцного здоров’я, мирного неба та віри у краще майбутнє, вручив квіти та подарунки.

Ветеран з радістю прийняв поздоровлення, поділився спогадами про далекі фронтові роки, подякував за увагу і побажав миру й Перемоги Україні, адже знає, якою ціною доводиться їх здобувати.