Святкування Дня Європи в Україні – це ознайомлення українців з історією, традиціями, культурою, це поширення ідеї європейської ідентичності.

До Дня Європи у бібліотеках-філіях КЗ «ЦКДС» Попівської громади оформлено книжкові виставки та тематичні полички: «Україна – європейська держава», «Україна. Європа. Майбутнє», «Подорожуємо Європою разом зі світовими письменникам», «Україна – це Європа», «Літературний квиток до Європи», «Європейські письменники – дітям», «Подорожуємо Європою з героями казок».

Експоновані видання книжкових виставок розширюють знання з питань європейської інтеграції та відкривають все різнобарв’я найкращих письменників Європи.

Користувачів-дітей та читачів юнацького віку зацікавлять художні твори відомих європейських письменників та сучасних письменників Польщі, Німеччини, Швеції.

Юним читачам буде цікаво дізнатись, як живуть їхні ровесники в Європі, чим цікавляться, як дають раду власним проблемам.