10 травня під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулися чергові засідання виконавчого комітету та сорок четвертої сесії Попівської сільської ради восьмого скликання.

Членами виконкому схвалено, депутатами під час роботи постійних комісій погоджено, а на пленарному засіданні затверджено зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку, бюджету, цільових програм тощо.

У роботі сесії взяла участь голова Конотопської районної державної адміністрації-керівник районної військової адміністрації Тетяна СИЗОН.

Тетяна Анатоліївна інформувала депутатів про ситуацію, що склалася у населених пунктах прикордонних громад та звернула увагу на створення належних умов для прийняття евакуйованих осіб за виникнення такої потреби.