З нагоди професійного свята прийміть вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я мешканців нашої громади!

Ваша професія – особлива, адже вона повністю присвячена служінню людям і вимагає від вас не лише знань та вірності клятві Гіппократа, а й щоденного співчуття, терпіння і душевної щедрості.

На превеликий жаль, наразі наша країна перебуває у стані війни, розв’язаної росією проти України, і сьогодні, як ніколи, ми розуміємо неоціненну роль медицини та медичного персоналу у збереженні людського життя та здоров’я. Саме медичні сестри стають справжніми янголами-охоронцями для наших військових на полі бою і ризикують своїм життям заради спасіння поранених.

У цей день зичимо всім медичним сестрам міцного здоров’я, благополуччя, поваги і терпіння, успіхів у благородній справі служіння людям і, саме головне, – МИРУ!