У переддень Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, Служба у справах дітей Попівської сільської ради провела чудове родинне свято на базі Вирівського закладу загальної середньої освіти.

Батьки та діти з опікунських та багатодітних родин, а також з дитячих будинків сімейного типу, зібралися разом і провели день, наповнений спортивним азартом, творчістю та позитивною енергією.

Під час заходу, присутні брали участь у різноманітних активностях та змаганнях. Усі діти та дорослі залишилися задоволені та переповнені позитивними емоціями.

Присутній на родинному святі голова громади Анатолій БОЯРЧУК поспілкувався з дорослими і дітьми та закликав сім'ї берегти родинні цінності, надихати своїх дітей на досягнення успіху та підтримувати їх у всіх починаннях.

У цей нелегкий час організаторам вдалося створити атмосферу родинності, затишку, психологічного комфорту, спортивного драйву та сформувати віру в те, що спільні справи об'єднують родину, роблять її сильною та дружною.