💙💛«Ми творимо, аби допомагати!» - саме під таким гаслом об’єдналися творчі люди Попівської громади та надали свої роботи для проведення БЛАГОДІЙНОГО АУКЦІОНУ на підтримку Збройних Сил України.

☝️Усі бажаючі, хто хоче підтримати військових, мають змогу придбати роботи майстрів і тим самим зробити все від нас залежне, щоб наблизити нашу ПЕРЕМОГУ, вкотре нагадати захисникам, що тут, на мирній землі, про них думають і дбають.

🖼️Серед лотів представлені роботи, виконані у різних техніках: вишивка, алмазна вишивка, канзаші, макраме та картини за номерами.

👉ПОЧАТКОВІ ЦІНИ ДЛЯ КОЖНОГО ЛОТУ ВКАЗАНІ В ОПИСІ.

✅Якщо ви вважаєте, що ця річ може бути придбана за більшу ціну і ви готові її придбати, прохання вказати її вартість під фото виробу.

💪ПЕРЕМОЖЦЕМ СТАНЕ ТА ОСОБА, ЯКА ЗАПРОПОНУЄ НАЙВИЩУ ЦІНУ ЗА ТВОРЧУ РОБОТУ.

🙏Будь ласка, переконайтесь, що ваша сторінка, з якої ви пишете коментар, є відкритою для повідомлень.

💬Організатори благодійного аукціону у співпраці з БФ «Промінь» зв'яжуться з вами через месенджер та нададуть реквізити для оплати.

⏳ПІДСУМКИ БЛАГОДІЙНОГО АУКЦІОНУ БУДУТЬ ПІДВЕДЕНІ 19 ТРАВНЯ.

⚡️Слідкуйте за новинами нашої сторінки.

👍ПІДТРИМАЙТЕ НАС, ДОЛУЧАЙТЕСЯ ТА ПОШИРЮЙТЕ ЦЕЙ ПОСТ!

🇺🇦Тільки об’єднавши зусилля, ми перемагали і переможемо, бо ми величний народ величної країни!

🙏Дякуємо за світло ваших сердець!