Традиційно у період із 15 до 21 травня у закладах освіти Попівської сільської ради проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Цими днями ігрові та інтерактивні вправи були сфокусовані на питаннях забезпечення захисту життя дітей, дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях, у транспорті та профілактиці дорожньо-транспортних пригод. Проведено ряд заходів практичного спрямування: навчальні евакуації на випадок пожежі, розвиток практичних навичок пішохода та велосипедиста в ігровій формі, навчально-пізнавальні квести та вікторини.

В рамках проведення Тижня безпечного руху учні долучилися до національного онлайн - уроку «Безпечна дорога додому», зустрілися з поліцейськими офіцерами Попівської сільської ради, здійснили екскурсії до пожежно - рятувальної частини Конотопського міськрайонного відділу ДСНС.

Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.