14 червня під керівництвом очільника Попівської громади Анатолія БОЯРЧУКА відбулось чергове засідання виконавчого комітету та пленарне засідання сорок шостої сесії Попівської сільської ради восьмого скликання.

Заслухавши доповідачів, члени виконкому підтримали запропоновані проекти рішень. Зокрема, схвалили проекти цільових програм у новій редакції, внесення змін та доповнень до програми економічного і соціального розвитку сільської ради та бюджету на 2023 рік. Затвердили План основних заходів цивільного захисту сільської ради на 2023 рік, майнові питання тощо.

Після роботи постійних комісій сільської ради, під час пленарного засідання депутати обговорили затвердили низку програм, зокрема:

- програму розвитку освіти Попівської сільської територіальної громади у 2021-2023 роках у новій редакції

- програму розвитку культури, туризму, фізичної культури і спорту та окремих заходів КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» на території Попівської сільської ради на 2023 рік.

- програму благоустрою території Попівської сільської ради на 2023 рік в новій редакції

Внесли зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету територіальної громади на 2023 рік.

У ході сесії також ухвалено ряд рішень, що стосуються земельних питань.

Сесія сільської ради пройшла конструктивно і результативно.