28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила найголовніший закон країни – першу Конституцію незалежної України. Цей день було проголошено державним святом українського народу. В Україні, як і в будь-якій цивілізованій країні, прийняття Конституції є найважливішою подією для зміцнення її суверенітету, а також підвищення міжнародного авторитету як самостійної та незалежної держави.

Сьогодні український народ мужньо захищає головні конституційні основи нашої державності, на передовій і в тилу кожен з нас робить все, щоб захистити сьогодення і майбутнє України.

Ми боремось за свою землю, заради майбутнього своїх дітей та онуків, за їхнє життя й можливість жити, як прописує наш Основний Закон, - у правовій, соціальній, демократичній, суверенній і незалежній державі.

Лише разом, в єдності, ми зробимо для цього все можливе! Віримо в добро, мир та справедливість!

Нині ж щиро бажаємо Перемоги, миру та спокою всій Україні й кожному громадянину. Міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя.

Разом до Перемоги!

Анатолій БОЯРЧУК,