✅ У суботу в с.Шаповалівка відбувся турнір з волейболу присвячений 364-річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві 1659 року.
Участь у змаганнях взяли команди з населених пунктів Шаповалівка, Дептівка, Великий Самбір і Дубов’язівка.
За результатами змагань перше місце виборола команда селища Дубов’язівка, друге - с.Шаповалівка, третє та четверте розділили – Великий Самбір і Дептівка.
Переможці нагороджені Кубком, призери грамотами Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА.

✅ У неділю в с.Юрівка та с.Попівка відбувся II тур відкритої першості Попівської сільської ради з міні-футболу.
За результатами змагань у наступний етап вийшли команди:
з с.Юрівка - с.Карабутове та с.Слобода Буринської громади;
з с.Попівка – с.Успенка і с.Дептівка.
Фінальні змагання відбудуться 23 липня у с.Попівка. Між командами, які займуть III-IV місця буде розіграно Кубок.

✅ Цими вихідними відбувся шостий тур першості Сумської області з футболу.
Команда ФК «СЕЙМ» с.Кузьки зустрілася з гравцями команди ФК «Кролевець». Наші футболісти з рахунком 3:0 здобули перемогу над суперником.
Забитими голами відзначилися - Влад БОРИШЕВСЬКИЙ, Олександр КРАВЧЕНКО та Олександр ЗАРОВНИЙ.

✅ Відбувся чемпіонат Конотопського району з футболу. Команда ФК «СЕЙМ» с.Кузьки зустрілася з гравцями ФК «ШАНХАЙ» м.Кролевець. Наші спортсмени показали спритність, витривалість та чудову гру та завершили матч з рахунком 1:0 на свою користь.
Вітаємо команду «СЕЙМ» з перемогою і бажаємо їм подальших спортивних досягнень.