Продовжує роботу комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області. Державою вже виплачено компенсацію двом постраждалим особам для відновлення пошкоджених об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України на території Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області.

Також до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України надійшло ще 2 заяви, щодо отримання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна.   Наразі комісія у відповідності до вимог чинного законодавства опрацьовує дані заяви.

З деталями можна ознайомитись за посиланням: