Сьогодні під головуванням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА відбулися засідання виконавчого комітету та пленарне засідання 48-ї сесії Попівської сільської ради восьмого скликання.

Перед початком роботи усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх воїнів-захисників, які віддали свої життя за свободу й незалежність України.

Під час засідання виконавчого комітету заслухано звіт про виконання бюджету Попівської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року. Також розглянуто питання щодо внесення змін до цільових програм та бюджету, надання одноразової матеріальної допомоги тощо.

У ході роботи сесії було затверджено низку програм у новій редакції.

Зокрема, програми щодо розвитку освіти; культури, туризму, фізичної культури і спорту; надання соціальних послуг; землеустрою; благоустрою та житлово комунального господарства тощо.

Затверджено звіт про виконання бюджету Попівської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

Внесено зміни та доповнення до Програми економічного і соціального розвитку та бюджету.

Низка прийнятих рішень стосувалася майнових та земельних питань.

Усі питання попередньо розглянуті на погоджені на спільному засіданні постійних комісій.