Сьогодні питання безпеки вкрай актуальне, адже на території Сумської області рятувальники продовжують знаходити і знешкоджувати вибухонебезпечні предмети.

У «Класі безпеки», на базі Шаповалівської філії Соснівського освітнього комплексу «ліцей - ЗДО» імені Анаталія Шульги Попівської сільської ради, фахівці Конотопського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області провели для учнів практичне заняття з питань навчання правил безпеки.

Діти дізналися про небезпеку мін та боєприпасів, пройшли інструктаж щодо порядку дій у різних обставинах. Фахівці розповіли та показали на макетах, як виглядають вибухонебезпечні предмети та яку небезпеку вони становлять.

Учні отримали не лише теоретичні знання, а й практичні навички та подарунки. Щиро дякуємо усім причетним до продуктивної та необхідної діяльності в цей нелегкий час.