21 серпня відзначає свій ювілейний день народження житель села Великий Самбір Дмитренко Павло Іванович.

Ювіляра з його 90-річчям привітав Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК, який побажав бадьорості душі і відмінного здоров’я, поваги і щирої любові близьких людей, доброго оточення і теплих слів, радісних емоцій та щасливих миттєвостей життя.

Свій життєвий шлях Павло Іванович розпочав та провів у рідному селі Великий Самбір. З початку працював у місцевому колгоспі механізатором, за що має багато нагород та подяк. Згодом Павла Івановича призначили завідувачем сільського клубу. Ювіляр з дитинства захоплювався музикою та грою на баяні, що стало його покликанням життя. У місцевій художній самодіяльності брала участь вся дружня сім’я Дмитренків: дружина та доньки.
Своє тривале життя прожив з дружиною Ганною Григорівною, з якою ділили радості та смуток більше 68 років. У сім’ї народилося три доньки, мають 6 онуків та 5 правнуків.

Павло Іванович з нетерпінням чекає миру та перемоги на своїй землі в Україні.