21 серпня 2023 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Попівської сільської ради Конотопського району Сумської області.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. На розгляд порядку денного відділом – Службою у справах дітей було винесені такі питання:
- Про незадовільне виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх дітей;
- Про надання дозволу на відрахування неповнолітнього з навчального закладу, у зв’язку зі вступом до іншого закладу;
- Про встановлення опіки над майном дитини-сироти;
- Про надання дозволу на здачу в оренду земельних ділянок, які отримали у спадок неповнолітні діти;
- Про продовження соціального супроводу родини, в якій виховуються неповнолітні діти;
- Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітньої дитини.

За результатами обговорення комісією захисту прав дітей були прийняті відповідні рішення, надано доручення службі у справах дітей тримати на контролі виконання даних питань з метою повного та всебічного виконання рішень щодо захисту прав й законних інтересів дітей.