Очільник Попівської громади Анатолій БОЯРЧУК взяв участь у загальних зборах Сумського регіонального відділення Асоціації міст України, які проходили за участі керівництва області та народних депутатів України.

У ході заходу обговорені питання діяльності Асоціації в умовах воєнного стану, проблеми територіальних громад, які виникають у воєнний час. Заслухано звіт про роботу Сумського регіонального відділення, а також питання взаємодії органів місцевого самоврядування та державної влади на регіональному рівні в умовах воєнного стану. Особлива увага приділена питанням облаштувань безпечних укриттів. Зосерджено увагу на перспективах бюджету 2024 року та врегулювання на законодавчому рівні здійснення видатків з бюджетів територіальних громад.

Народні депутати закцентували увагу на практичному застосуванні норм законодавства, прийнятого Верховною Радою України.