29 серпня 2023 року у Київському шпиталі після тяжких поранень помер наш земляк СКОТАР ВОЛОДИМИР АНТОНОВИЧ - військовослужбовець, старший механік – водій механізованої бригади механізованого батальйону, який виконував бойові завдання на Донеччині.

Володимир Антонович народився 21.06.1964 року в с.Кошари. Закінчив Кошарівську школу. Любив техніку, рибалку. Дуже любив дітей. Був чуйним і відповідальним.

Мав державні нагороди за бойові заслуги, зокрема орден «За мужність» ІІІ ступеня (Указ Президента України від 03.05.2022 №295).

До останнього подиху залишався вірним військовій присязі, гідно боронив Батьківщину від російського агресора.

У глибокому сумі залишилися мама, сестри, племінники, дружина, родичі.
У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття родині, побратимам та друзям воїна. Розділяємо ваш біль та схиляємо голови у скорботі.

Траурна церемонія прощання з Героєм відбудеться 2 вересня 2023 року.
Відспівування Героя о 14.00 у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп).
Поховання нашого земляка відбудеться о 15.00 на Алеї Героїв у м.Конотоп (міське кладовище по вул.Паризької Комуни).

Будемо пам’ятати безцінний подвиг Героя!
Слава Україні! Героям Слава!