Із сумом повідомляємо, що на війні героїчно загинув наш земляк, старший стрілець-оператор взводу морської піхоти ПІДГОРНИЙ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ, житель села Попівка.

МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ народився 26 лютого1983 року. Закінчив Попівську школу, відслужив у армії, працював трактористом. Любив життя. У січні 2023 року став на захист України.

Життя Героя-Захисника обірвалося 6 вересня в зоні виконання бойових завдань у Донецькій області. Він до останнього подиху разом з побратимами боровся за свободу і незалежність нашої держави, захищаючи усіх нас від рашистських окупантів.

Висловлюємо щирі співчуття матері, сину, сестрі, рідним та близьким, друзям та побратимам. Це велика втрата для кожного, хто знав, любив та поважав Миколу Володимировича. Нехай Господь допомагає перенести цей важкий біль втрати близької людини.

12 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ПРОЩАННЯ З ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКОМ:

ОРІЄНТОВНО о 12.00 - відспівування у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп);

12.50 - формування живого коридору в с.Попівка: від в'їзду до села до 1 провулку вул.Квітневої;

13.10 – формування живого коридору від батьківської хати до кладовища;

13.30 - поховання нашого земляка на сільському кладовищі по вул. Карічин Хутір в с.Попівка.

Про можливі зміни повідомимо додатково.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!