12 - 13 вересня 2023 року у м. Полтава відбувся семінар "Технічна підтримка реалізації субпроєктів Програми з відновлення України", у якому взяли участь Ольга БЕСПАЛА, начальник відділу освіти, та Надія КРИВЧЕНКО, начальник управління фінансів та економіки Попівської сільської ради.

Учасники заходу ознайомились із основними аспектами впровадження проєктів, що фінансуються міжнародними інституціями та спрямовані на відбудову інфраструктури, що постраждала внаслідок збройної агресії, зокрема технічними та фінансовими питаннями, особливостями проведення закупівель, соціальною політикою тощо.

З метою подальшого економічного розвитку сільська рада активно розвиває та реалізує політику взаємодії з міжнародними партнерами та інституціями, які прагнуть співпрацювати з територіальними громадами.