Села нашої громади, вісім десятиліть тому, вересневими днями, були звільнені від нацистських окупантів, але й сьогодні ми із щирою вдячністю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю. Для кожного з нас вони є взірцем відданості, мужності і любові до рідної землі.

Ми складаємо шану полеглим Героям, які ціною життя здобули прийдешнім поколінням мир.

Нам і сьогодні доводиться захищати рідну землю. І наші мужні земляки знову показують справжній героїзм, бо український народ перемагає не зброєю, а силою духу.

Схиляємо голову перед нашими тодішніми та теперішніми воїнами у великій вдячності за те, що мужньо стояли і стоять за звільнення нашої рідної землі.

Бажаємо кожній родині здоров'я, добробуту, тепла й затишку, світлого, мирного і щасливого майбутнього.