З метою популяризації та забезпечення розвитку національного усиновлення, на виконання відповідного указу Президента України, днями працівники служби у справах дітей Попівської сільської ради спільними зусиллями з підприємцями Попівської територіальної громади: ТОВ «БІО ЛАТ», ПСП АФ «СОСНІВСЬКА», ФГ «ЛИСТОПАД», ПСП «МИР», ТОВ «РАДГОСП «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ», ТОВ «ЮРІВКА», відвідали родини та привітали подарунками дітей, батьків – вихователів, опікунів та піклувальників.
Висловлюємо щиру подяку керівникам підприємств за їх гуманність, яка принесла радість у ці родини.
А батькам – вихователям, опікунам та піклувальниками ми дякуємо, що знайшли у своєму серці частинку любові та теплоти для тих дітей, які по справжньому потребують цього.Зичимо усім великого людського щастя, міцного здоров’я, добра та сімейного затишку. Нехай завжди панують у Ваших домівках мир, злагода, віра у майбутнє та любов! Нехай в Україні будуть лише щасливі діти!