День захисників і захисниць не залишив байдужими учнів закладів освіти Попівської сільської ради. Хвилини мовчання, тематичні уроки, виховні години, спортивні заходи та бесіди про героїчні подвиги українського війська, були присвячені Героям сьогодення, які щодня боронять кордони нашої держави.

Напередодні педагогічні, батьківські та учнівські колективи активно долучилися до плетіння маскувальних сіток та виготовлення оберегів для наших захисників.

Важливою новацією стало облаштування «Місць пам'яті» в приміщеннях та на територіях закладів освіти Попівської сільської ради.

Це осередки тиші та роздумів, де майорять прапорці з іменами Героїв сучасності Попівської громади, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.