25 жовтня 90-річний ювілей відзначив житель села Шевченкове КОЗІН ВАСИЛЬ САВИЧ.

Незважаючи на такий поважний вік, ювіляр зберіг ясність пам’яті та мудрість, завжди усміхнений і привітний, вражає своєю щирістю, добротою та життєрадісністю.

З нетерпінням очікував на почесних гостей, які за дорученням Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА завітали привітати іменинника, а саме заступник сільського голови Тетяна ШЕРУДИЛО, депутат сільської ради Сергій КРАВЕЦЬ, працівники старостинського округу та сфери культури.

Василь Савич народився та виріс в с. Шевченкове. Навчався в Шевченківський школі. Спеціальність механізатора здобув у колишній Курилівський машинно-тракторній станції, бо дуже любив техніку.
Все життя присвятив землеробській праці в місцевому господарстві.

Працював на тракторі Т-74 , а влітку пересідав на комбайна Нива. За всю свою трудову діяльність жодного разу не поскаржився , що йому важко. Після виходу на пенсію продовжував працювати на землі.

Василь Савич дуже чуйна та відповідальна людина, користується повагою серед односельців. До його порад завжди всі прислухаються.

Разом з дружиною виростили двох чудових доньок, має онуків та правнуків.

Один із онуків зараз знаходиться в у лавах ЗСУ, захищає Батьківщину.

Почесні гості, віншуючи іменинника, бажали довгих років життя, міцного здоров’я, родинного затишку та мирного неба.