Сьогодні в закладах освіти Попівської громади відзначають День української писемності та мови. Зміцнення та розвиток державної мови – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.

Для популяризації та заохочення вивчення української мови педагоги підготували низку тематичних заходів для своїх вихованців – інтелектуальні ігри, мовознавчі турніри, філологічні бої, мовознавчі кав'ярні, літературні вікторини, квест-ігри та віртуальні виставки.

У цей день педагогічні та учнівські колективи закладів освіти згадали українців, які зробили значний внесок у популяризацію української мови. Старшокласники, педагоги та всі, хто виявив бажання перевірити свої знання з української мови, традиційно приєдналися до всеукраїнської події - писали радіодиктант національної єдності.

Тож нехай сьогодні й повсякчас українське слово буде оберегом для кожного з нас і для Української держави!