У першу неділю листопада традиційно відзначається День працівника соціальної сфери.

Це професійне свято фахівців, які завжди є найближчими до людей, які опікуються найуразливішими верствами населення, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Милосердя, людяність, відданість та доброта – це все про працівників соціальної галузі.

Напередодні свята Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК вручив подяки Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації завідувачу відділення соціальної допомоги вдома КЗ «Центр надання соціальних послуг» Ірині ГОЛЕЦЬ та соціальному працівнику відділення натуральної та грошової допомоги с.Дептівка Наталії САЛІЙ та дякує кожному соціальному працівнику Попівської громади за щоденну нелегку працю, за людяність, доброту і сміливість у виборі професії.