У період із 13 по 17 листопада у закладах освіти Попівської сільської ради проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Цими днями інтерактивні вправи, пізнавальні квести та вікторини були присвячені переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху.

В рамках проведення Тижня безпечного руху учні зустрілися з поліцейськими офіцерами Попівської сільської ради, які спільно з інспекторами сектору ювенальної превенції та відділу реагування патрульної поліції акцентували увагу підростаючого покоління на захисті життя та здоров’я під час дорожнього руху. У дружній атмосфері, ігровій та доступній формах для учнів проведено заняття із відпрацювання практичних навиків поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Інформаційна кампанія цього тижня була орієнтована на молоде покоління та сприяла запобіганню дитячого травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Безпека на дорозі – спільна відповідальність усіх учасників дорожнього руху.