14-15 листопада 2023 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ірина Клігунова та начальник управління фінансів та економіки Попівської сільської ради Надія Кривченко взяли участь у діалоговому заході з представниками органів місцевого самоврядування територіальних громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Учасникам заходу були представлені напрацювання з підтримки територіальних громад та цілі і завдання USAID «ГОВЕРЛА».

Обговорені напрямки відновлення та відбудови громад, впровадження реформи децентралізації, забезпечення виконання повноважень, місцевого економічного розвитку, збільшення фінансового ресурсу в бюджетах громад, управління активами, просторового планування, муніципальних послуг та інструментів їх забезпечення, спільного планування та координації співпраці громад-партнерок, проведена робота в групах.

У ході зустрічі були обговорені актуальні та першочергові потреби територіальних громад, надані пропозиції та вироблені подальші кроки щодо спільної співпраці з визначенням напрямків підтримки з боку USAID «ГОВЕРЛА».