Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Галузь, якою ви опікуєтесь, є основною на теренах громади. Вона забезпечує наповнення місцевого бюджету, надає робочі місця населенню, несе соціальну відповідальність на територіях населених пунктів.

Воєнний стан в Україні вніс корективи у вашу роботу. Але ви не здаєтеся – продовжуєте обробляти землю, збирати врожаї та підтримувати ЗСУ, чим наближаєте нашу Перемогу над ворогом.

Дякуємо усім працівникам – хліборобам, механізаторам, агрономам, тваринникам, кожному трудівнику сільського господарства за самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток аграрної галузі та зміцнення економіки України.
Нехай вас оминають природні стихії та негаразди, а ваші родини живуть у щасті та благополуччі.

Нехай ваші зусилля будуть результативними, щедро родять ниви, а над ними буде мирне небо! Разом до Перемоги!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,
депутатський корпус сільської ради
та старости старостинських округів.