З метою підвищення обізнаності громадян щодо небезпечності сказу для тварин та людей, а також інформування стосовно профілактики сказу, Конотопське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області пропонує ознайомитись із відповідними інформаційними матеріалами - брошурою «Хочеш мати друга? Будь другом!» та глобальним стратегічним планом із ліквідації сказу людини, що передається собаками до 2030 року «Нуль до 2030 р.».
☝️Матеріали розроблено ВООЗ у співпраці з Держпродспоживслужбою, МОЗ, Центром громадського здоров'я МОЗ (ЦГЗ) та у партнерстві з Продовольчою та сільськогосподарською організацією (FAO) і Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин (WOAH) за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

«Нуль до 2023». Глобальний стратегічний план

"Хочеш бути другом Будь другом"