Цього року ми вдруге вшануємо жертв Голодоморів 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців.

Вшановуючи пам’ять заморених голодом земляків Попівський сільський голова Анатолій БОЯРЧУК разом з тимчасово виконуючою обов’язки голови Конотопської районної державної адміністрації-начальника районної військової адміністрації Людмилою ЗЕРНИЧЕНКО, громадськістю вшанували хвилиною мовчання та поклали композиції з житніх колосків і калини до пам’ятного знаку жертвам Голодоморів у с.Попівка.

До вшанування пам’яті жертв Голодоморів долучилися у всіх старостинських округах громади.

Трагічні події та злочини сьогодення доводять: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

Закликаємо жителів громади 25 листопада о 16:00 долучитися до міжнародної акції “Запали свічку пам’яті” і виставити на підвіконнях власних помешкань священний вогонь, як символ загиблих душ та віри в Перемогу України.