У закладах освіти Попівської сільської ради відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учасниками якого стали 45 учнів 3-11 класів. Найвища цінність кожного українця - радість творчості, колискою якої є рідна мова.

Цей конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

За результатами перевірки компетентного журі переможці продовжать змагання в обласному етапі конкурсу.

Пишаємося нашими талановитими учнями, які демонструють високий рівень знань з української мови. Бажаємо й надалі плекати в серці любов до українського слова! Натхнення і творчих злетів у майбутньому!