04 грудня у рамках акції «16 днів проти насильства» проходив освітній тренінг на тему: «Комплексний підхід до надання допомоги постраждалим від гендерно зумовленого насильства», організований ГО «Ліга сучасних жінок».
Від Попівської сільської ради у ньому брали участь представники відділу-Служба у справах дітей, КЗ «Центр надання соціальних послуг», відділу освіти.

Учасники тренінгу розширили свої знання та навички у сфері гендерного рівноправ’я та боротьби з насильством. Було охоплено базову інформацію щодо підвищення якості надання послуг постраждалим, а також обмін досвідом між учасниками.

Також закцентовано увагу на простих порадах для покращення ментального здоров’я, прийомах саморегуляції психофізичного стану, що є особливо актуальними у даний час та сприяють підвищенню власного ресурсу.
Фахівці отримали сертифікати про проходження тренінгу.