Жителі Попівської громади продовжують активно допомагати нашим мужнім захисникам та захисницям. Напередодні Дня Збройних Сил України військовим передано теплі шкарпетки, килимки-сидушки, устілки, мед, суміш горіхів, гарбузове насіння, сушені яблука, різноманітні духмяні трав`яні чаї, смачні борщі швидкого приготування.

Натхненно працювали над оберегами та патріотичними браслетами маленькі волонтери, вкладаючи у них свою вдячність за можливість жити мирним життям, навчатися, зростати, пізнавати світ. А ще – надію на Перемогу…
Сподіваємося, ці щиросердні подарунки зігріють часточкою любові наших бійців, додадуть їм снаги та сил захищати Україну.

Тепло – слово, яке набуло більшого змісту зараз, в умовах війни. Бажаємо, щоб на душі у кожного нашого воїна було тепло від думки, що на них дуже чекають вдома.

Продовжуємо працювати далі та допомагати заради нашої Перемоги!