12 - 13 грудня стартував перший тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2024", у якому галузь освіти Попівської громади представляють педагоги Шевченківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Оксана Мелай, Юлія Охріменко (номінація "Українська мова") та Великосамбірського ЗЗСО І-ІІІ ст. Віталій Куліш (номінація "Фізика").

Учасники конкурсу взяли участь в інструктивно-настановній та тематичних нарадах за номінаціями, а також пройшли перші конкурсні випробування - "Тестування", "Написання есею" (номінація "Українська мова") та "Методичний практикум" (номінація "Фізика").

Тож бажаємо педагогам вдало презентувати найсміливіші новаторські ідеї, креативно досягати поставленої мети та впевнено крокувати до перемоги!