Сьогодні відбулась нарада медичних працівників Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попівської сільської ради у ході якої підбили підсумки роботи за минулий рік та обговорили основні напрями роботи на 2021 рік.
 
На нараді були детально висвітлені всі досягнення та недоліки в роботі Центру, проаналізовані показники роботи лікарів за окремими напрямами, озвучені результати співпраці Центру з НСЗУ та виконання фінансового плану закладу.
 
Головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Лариса КОВТУН доповіла про плани розвитку на 2021 рік та зазначила, що робота Центру спрямована виключно на збереження здоров'я населення, підвищення якості медичної допомоги та доступності медичних послуг.
 
Також у ході наради провідним фахівцем Конотопського міськрайонного відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій проведено заняття з завідувачами структурних підрозділів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо протипожежної безпеки.
 
Нарада проходила конструктивно, присутні отримали відповіді на всі запитання, що в них виникали.