Саме сьогодні, 37 років тому, було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС та завершено перший етап ліквідації наслідків аварії.

Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм і самовідданість у тих екстремальних обставинах. Висловлюємо щирі слова подяки та шануємо всіх ліквідаторів за їх мужність, а також схиляємо голови, пам’ятаючи про померлих.

Перед нами щодня постають нові загрози, які можуть перевершити навіть ту найстрашнішу аварію. Нині маємо видимого ворога – російського агресора.

Захисники і Захисниці мужньо протистоять ворогу, не дозволяючи знехтувати ціною, яку Україна і світ заплатили за ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС.

Пам’ятаємо подвиг ліквідаторів.

Переможемо ворога заради майбутнього!

Анатолій БОЯРЧУК,
Попівський сільський голова,
депутатський корпус сільської ради
та старости старостинських округів.