Щорічно за сприяння Попівського сільського голови Анатолія БОЯРЧУКА у громаді проходять змагання за Кубок загиблих захисників України.

Не став виключенням і цей рік. У Соснівському ОК «ліцей - ЗДО» імені Анатолія Шульги відбулися змагання з волейболу присвячені вшануванню пам’яті земляків Анатолія ШУЛЬГИ та Богдана ОЛІЙНИКА.

За звання бути кращими змагалися 4 команди: вчителі Соснівського ОК; учениці Соснівського ОК; учениці ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей; «Ветерани Конотопщини».

Перемогу вибороли гравці команди «Ветерани Конотопщини», друге місце зайняла команда учениць Соснівського ОК, третє розділили вчителі Соснівського ОК та учениці аграрного ліцею.
Переможці нагороджені Кубком та подяками сільського голови.

Учасники змагань домовились, що Кубок буде традиційним і зберігатиметься в Соснівському ОК.