Виконуючи бойове завдання із захисту Батьківщини, загинув наш земляк, житель села Попівка, командир вогнеметного відділення роти вогневої підтримки військової частини ЮРЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ.

Життя захисника обірвалося 20 грудня 2023 року внаслідок отриманих поранень поблизу населеного пункту Торське Донецької області.

ЮРЧЕНКО ВЯЧЕСЛАВ ВЯЧЕСЛАВОВИЧ народився 28.08.1991 року та проживав у селі Попівка. У мирному житті працював у сільському господарстві. Мав батьків, сестер, братів, донечку.

В 2014 році став на захист цілісності та незалежності нашої держави.

11.03.2022 року був призваний до лав Збройних Сил України, де до останнього подиху залишався вірним військовій присязі та гідно боронив Батьківщину від російської навали.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя!

Прийміть від усієї громади слова подяки за те, що виховали патріота України і нехай Господь допомагає вам перенести цей важкий біль втрати близької людини.

24 ГРУДНЯ 2023 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ПРОЩАННЯ З ЗАГИБЛИМ ЗАХИСНИКОМ:

11.30 - відспівування у Соборі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Конотоп);

12.20 - формування живого коридору в с.Вирівка.

12.30 - формування живого коридору в с.Попівка.

13.00 - поховання нашого земляка на сільському кладовищі по вул.Будниківській.

Вічна пам'ять і вічна слава Герою!