Відділом освіти Попівської сільської ради спільно з провідним інспектором Конотопського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області Володимиром БОРУТОЮ та поліцейськими офіцерами громади Євгенієм РЕДЬКОЮ та Олексієм БІЛЕЦЬКИМ організовано та проведено навчання команд реагувань закладів освіти з питань створення безпечного освітнього середовища.

Особливу увагу було приділено Порядку раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу в разі нападу або ризику нападу на заклад освіти.

Системна підготовка до реагування на надзвичайні ситуації, зокрема пов’язані з цивільною обороною, є вже звичними заходами в закладах загальної середньої освіти. Правоохоронці та рятувальники вкотре наголосили на тому, що в умовах воєнного стану усі дії мають бути доведені до автоматизму і виконуватися згідно з розробленим Порядком.