З метою забезпечення доступності до медичних послуг та запобігання розвитку захворювань серед сільського населення, згідно затвердженого графіку лікарями КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попівської сільської ради протягом січня проведені виїзди на підпорядковані дільниці для огляду та консультацій за місцем проживання.

Медичні огляди проводяться на базі АЗП-СМ, ФАПів та ФП.

Станом на 29 січня, у ході виїздів лікарями було оглянуто 288 осіб, в тому числі вдома – 54 особи, дітей - 43. Окрім консультацій з сімейними лікарями, мешканці сіл мали можливість провести електрокардіографію (проведено 38 особам) та лабораторні дослідження (лабораторно обстежено 54 особи).

Під час оглядів жителям населених пунктів громади були надані професійні медичні консультації.